Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram (pod vedením ředitele Jana Konvalinky) připravilo pro děti a jejich rodiče na 25. září zábavný program na Nováku.

Děti prožily krásné, sluncem zalité odpoledne, kdy pro ně pracovníci Centra připravili zábavné hry s odměnami. Hrál se například pétanque, twister, minigolf a další. Velký úspěch měly dílničky na vyrábění přání a papírových draků. Právě šablony a materiály na výrobu draků pro děti připravily šikovné klientky příbramského Azylového domu. Za to zaslouží velkou jedničku a poděkování, protože draky děti malovaly a vyráběly jeden za druhým. Dalším oblíbeným stanovištěm bylo lakování nehtů - slečna Viktorie se dětem věnovala celé odpoledne a ozdobila tak mnoho a mnoho malých parádnic.

Ukázku své činnosti dětem představili i hasiči z Trhových Dušník se svou hasičskou cisternou a výbavou. Závěrečné opékání buřtíků s kytarou bylo pro všechny pomyslnou třešničkou na dortu krásného odpoledne na Nováku.

Za buřty, které sponzorským darem věnovala firma Zeman maso uzeniny, a za chléb od Pekárna - cukrárna Hořovice, velice děkujeme!

Přehled poskytovaných služebklikněte na více informací: