Dne 22. 9. 2016 uspořádalo Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram výletní akci pro své klienty. Byly vypraveny dva autobusy, které směřovaly na pražské Dvořákovo nábřeží, odkud klienti v doprovodu pracovníků CSZS pokračovali parníkem po Vltavě k Vyšehradu. Počasí bylo překrásné a umocnilo příjemný zážitek z výletu.

Součástí byl i oběd o třech chodech, který byl podáván v restauraci přímo na lodi. Akce se účastnil ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb pan Jan Konvalinka spolu s paní místostarostkou Alenou Ženíškovou, která ke klientům promluvila a pochválila jejich vztah k aktivnímu využívání služeb pro ně určených. „Je dobře, že naši senioři mají tolik příležitostí k aktivnímu trávení volného času, i nadále se budeme snažit o to, aby nabídka služeb a aktivit pro ně byla pestrá a zajímavá.“ Shrnula závěrem paní místostarostka.

Výletní akce se podařila a všichni zúčastnění z řad klientů Domova seniorů a Pečovatelské služby si odnesli skvělý zážitek. „Mám radost, že se akce povedla. Podobné úspěchy nám dávají chuť do další práce. Děkuji všem, kteří se za naši organizaci podíleli na realizaci akce - personálu Domova seniorů a Pečovatelské služby.“ Uvedl ředitel CSZS.

Co všechno jsme při plavbě viděly, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Přehled poskytovaných služebklikněte na více informací: